Bütünleşmeye Davet

KURANIN DOĞRU YORUMUNDA BÜTÜNLEŞELİM İSLAMİ TEBLİĞ EDELİM

Dünyada var olan din anlayışlarını dinler içi mezhep anlayışlarını kuranı batını manasının doğru yorumunun ilahi ilham neticesinde tahakkuk etmiş olması nedeniyle İslamiyet fikir olarak yeniden doğmuştur ki;  kuranın doğru yorumunun tahakkuk ettiği elde insanlığın bütünleşmesi gereğinde

İslamiyet hüküm makamına taşınması için tüm insanlığa bu düşüncenin tahakkuk ettiği elde bütünleşerek birliktelik oluşturmak ilahi bir emirdir olduğu inancımda zerre kadar şüphesizim.

Eğer sizlerde akil mantık üzerinden yorum arz ederseniz şüphesiz inanmaya Allah katından mazhar olursunuz inşallah.

İşte böylesi bir fıtratı düşünceye ilahi emre itaat edersiniz bu düşüncenin tahakkuk ettiği ele itaat

Cenabı hakka itaat ederler cenabı hakka biat ederler onun içindir ki

Kuranı batını manasına izah edilen bu düşünce halinin tüm insanlığa tebliğ edilmesi tüm insanlığa Allah katından görev olarak verilmiştir.

Bu vesile bu adresteki sitenin bu düşünce halinin bu sitenin VARLIĞINDAN böylesi bir düşüncenin tahakkuk edişini eşine dostuna elinden geldiğince tüm insanlığa duyurulması için gerekli her türlü fedakârlık yapılması tavsiye olunur. Bu sitedeki düşünce şekli tamamen akla ve mantığa hitabendir

Onun için insanlığın ön yargısız olarak bir kanaate varması kendisi içindir Allahın vaadi haktır hakkı kimse küçümseyemez hakka kimse engel teşkil edemez engel teşkil etmeye çalışanlar ancak kendilerine engel teşkil ederlerde bunun farkında olamazlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*