Lidersiz İslam olmaz

İslam hilafet makamının kaldırılışıyla beraber İslam lidersiz kalmış yanı geminin kaptanı yoktur.

İslam âlemi lidersiz kaldığı için birlik beraberlikleri bozuldu birliktelik bozulduğu için İslam aleminin mallarına mülklerine tecavüz edilerek kendilerini de acımasızca katlettiler bu meyanda namuslarına tecavüz ettiler bunun tek sebebi Müslümanların İslam, dan  uzaklaşarak  hilafet makamından olmalarıdır ki.

Müslümanlar Lidersiz kaldığı için cenabı hakkın yardım eli iman edenlere Lider mehdi resul olarak Allah katından tayin olunduğunu kurana inanan her insan bu sitedeki sergilenen sunulan düşüncenin kuranın batını manasının tahakkuk ettiğini anlamamasının mümkün ati yoktur. yeterki insanlar ön yargısız olarak aklıselim düşünsün.

Bu vesile insanlar kendini ve kendilerine itaat edenleri kandırıp aldatmasın.

Şahsim adına doğuş ve aydınlık siyasi partisinin kuruluşunda bizimle beraber olmanız Allah katından tüm insanlığa görev verilmiştir.

Ülkemizde bulunan siyasi görüşler Türkiye, yi yönetmek üzere yönetime iktidar olmak isterler. Oysa biz sadece Türkiye yi yönetmek üzere değil dünya yönetiminin üstü olmak üzere dünya yönetimine egemen olmak üzere dünya yönetimlerini yönlendirmek üzere bir noktada yönetmek üzere doğuş ve aydınlık siyasi partisi, ni  (DAPBE)kurmayı amaç edinerek tasarlamaktayız.

Bizi bu konumda kılan cenabı hak kuranı ayetten manaya anlayabilecek fıtratı düşünceyi o ruh halini bize ve bizim vasıtamızla tüm insanlığa sunulmak üzerine öncü lider olarak tayin olunmuş bulunmaktadır olduğuna şüphesiz inanmaktayım.

Bu kutsal görevi bize bizim fikrimiz vasıtasıyla tüm insanlığa sunulmak üzeri arifesindeyiz.

Bizimle bu yola gönül verenlerle katılımcılarla dünyada var olan din anlayışlarını dinler içi mezhep anlayışlarını kuranın batını manasının bizim vasıtamız yorumuyla beraber bütünleştirecek düşüncenin tahakkuk etmiş olmasıyla dünya barışının temini üzerine doğuş ve aydınlık partisinin kuruluşuna katılmanızı ve her türlü katkılarınızı beklemekteyiz.

Bu sitedeki düşünceyi boylu boyuna inceleyin de bir kanaat oluşturun.

Başkalarının aklıyla kendinizi yönlendirmeyin kendi aklınızı kullanın kendi aklınızla kendinizi yönlendirin.

Şahsim adına kimse bana tabı olmasın bu düşünce hakkında bir kanaate ve bir karara varın,

Bu düşünceye ya biat edin veya etmeyin ancak bunun kararını verirken mutlaka bir kanaat oluşturmak gerekir.

Şayet kanaat oluşturmakta karar veremiyorsanız zan içindeyseniz bile yinede zanlı olarak iyi zanda bulunarak bizimle beraber olursanız olur ki cenabı hak iyi niyetinize binaen içinizdeki kuşkuyu alarak size hakkı ve hakikati gösterir.

Cenabı hak hepinizin ve hepimizin yardımcısı olsun ancak eğer aklıselim düşünürseniz bu düşüncenin tahakkuku insanlığa uzanan ilahi bir yardım elidir kabul edersin ret edersin her halükarda kendine kendi kendine edersin

Müslüman Allahtan başkasına kulluk etmez mehdi resulün Allah katından zuhur edişiyle beraber onunla birliktelik oluşturanlar Allaha kulluk ederlerdir.

Onunla beraber olmayanlar kula kulluk ederlerde bunun farkında olamazlar onlara sorsan Allaha inanırız derler Allaha inanmak Allaha kulluk etmek anlamında değildir

Allaha kulluk etmek Allahın emrine tabı olmaktır

Allah katından mehdi resulün hazreti İsa as. İle beraber bütünleşerek zuhurunda onunla birlikte olmaktır. Mehdinin Hz İsa ile nasıl bütünleştiğini  (ısa ve mehdi)  başlığındaki bölümden okuyarak görebilirsiniz)

Şahsim adına yüzde yüz inanarak bu yoldayım mehdi resulde bulunması gereken bütün vasıflar bizdedir artı omzumuzda Allah katından bir TL. Büyüklüğünde mühür vardır bunu ben şahsim adına bulunduğum beldede arzu eden görmek isteyen herkese göstermişimdir isteyen herkese, de görmek arzu edenler görebilir.  Tavsiyem odunki insanlar ön yargıyla beraber bizi anlamaktan uzaklaşarak sonsuzluğunu sonsuz olarak kaybederek kendi kendinizi cehennem çukuruna atmayın.

Allaha kul olanlar üstündürler onlar Allah tan başkasına korkarak veya severek kulluk etmezler onların emirlerine boyun eğmezler mehdiyle beraber olmayanlar İslam mehdin,

Zuhurunda İslam yeniden manaya yorumlanarak sunulduğu içim mevcuttaki din anlayışlarıyla bağdaşmaz bu bağdaşmaması sebebidir İslam, da İslam âlimleri olarak halkın önünde önder olduklarını sanırlar oysa onların anlayışları mehdinin zuhurunda raf edilir.

Onların anlayışları geçersiz olduğunu kabullenmeleri gerekir aksi halde kula kul olmaktan kurtulamazlar bir kanaat oluşturmadan mehdinin önünde set olmanın kendilerini ne hale düşürdüğünü anlamazlar mi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*